Misyon-Vizyon

Çebi Pharma > Misyon-Vizyon

İnsan sağlığı, bakımı ve güzelliği için yenilikçi, öncü ve spesifik ürünler ve çözümler üretmek.

Kimya endüstrisi giderek genişledikçe, müşteriler ürünlerini satın almak için sayısız seçeneğe sahipler ve bu da rekabet dağıtıcıların işlerini kazanmaları için çıtayı yükseltiyor. Kimya endüstrisi,  kalite güvencesi konusunda henüz oldukça düzensiz olduğundan, müşteri hizmetleri ve ürün kalitesini sağlama sorumluluğu iş üzerindedir.

  • Bu değer düşüncelerimizde süreklilik arz etmektedir, tanımlanmış bir niyet.
  • Herkese karşı saygı, şeffaflık ve dürüstlük.

Uyum / yönetmelik konularını kontrol altında tutmak ve ürünün kalite kontrolünü sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda çalışanların ürün bilgisi ve müşteri hizmetleri hakkında yönetimi de bilgilendiriyoruz. Bütün bunlar iş için daha fazla kar anlamına gelir. Yüksek Standartların iki temel hedefi vardır: müşteri hizmetleri ve deneyimi için standartları belirlemek.

BİZ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN HER ZAMAN EN İYİSİNİ GERÇEKLEŞTİRMEYİ TAAHHÜT EDİYORUZ.

Olağanüstü olduğumuza inanıyoruz. Söylediğimiz için değil, çok çalıştığımız için. Kendimizi adamış, kararlı ve odaklıyız. Herkesin en iyi şekilde kişiselleşeceğine ve ortak bir kültür ve ahlak yoluyla her türlü zorluğun üstesinden geleceğine inanıyoruz.

VİZYON

KULLANICIYA  VE ÇEVREYE UYGUN
YÜKSEK KALİTELİ
YENİLİKÇİ

NEDEN ÇEBİ PHARMA?

Türkiye pazarındaki kozmetik bakım ürünleri ve gıda takviyelerinde lider pazar konumunu üstlenerek, kullanıcılar ve arasında ilk tercihi olmak; mevcut pazarlarımızda pazar payımızı ve kurumsal itibarımızı arttırmak, ve yeni pazarlara girmek.