Misyon-Vizyon

Çebi Pharma > Misyon-Vizyon

İnsan sağlığı, bakımı ve güzelliği için yenilikçi, öncü ve spesifik ürünler ve çözümler üretmek.

Kimya endüstrisi giderek genişledikçe, müşteriler ürünlerini satın almak için sayısız seçeneğe sahipler ve bu da rekabet dağıtıcıların işlerini kazanmaları için çıtayı yükseltiyor. Kimya endüstrisi,  kalite güvencesi konusunda henüz oldukça düzensiz olduğundan, müşteri hizmetleri ve ürün kalitesini sağlama sorumluluğu iş üzerindedir.

  • Bu değer düşüncelerimizde süreklilik arz etmektedir, tanımlanmış bir niyet.
  • Herkese karşı saygı, şeffaflık ve dürüstlük.

Uyum / yönetmelik konularını kontrol altında tutmak ve ürünün kalite kontrolünü sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda çalışanların ürün bilgisi ve müşteri hizmetleri hakkında yönetimi de bilgilendiriyoruz. Bütün bunlar iş için daha fazla kar anlamına gelir. Yüksek Standartların iki temel hedefi vardır: müşteri hizmetleri ve deneyimi için standartları belirlemek.

BİZ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN HER ZAMAN EN İYİSİNİ GERÇEKLEŞTİRMEYİ TAAHHÜT EDİYORUZ.

Olağanüstü olduğumuza inanıyoruz. Söylediğimiz için değil, çok çalıştığımız için. Kendimizi adamış, kararlı ve odaklıyız. Herkesin en iyi şekilde kişiselleşeceğine ve ortak bir kültür ve ahlak yoluyla her türlü zorluğun üstesinden geleceğine inanıyoruz.

VİZYON

KULLANICIYA  VE ÇEVREYE UYGUN
YÜKSEK KALİTELİ
YENİLİKÇİ

NEDEN ÇEBİ PHARMA?

Türkiye pazarındaki kozmetik bakım ürünleri ve gıda takviyelerinde lider pazar konumunu üstlenerek, kullanıcılar ve arasında ilk tercihi olmak; mevcut pazarlarımızda pazar payımızı ve kurumsal itibarımızı arttırmak, ve yeni pazarlara girmek.

Sıkça Sorulan Sorular

Shaping culture has been our sole focus since we were founded 40 years ago. We have worked in more than 50 countries around the world and are able to deliver our work in ten languages.

Value engineering is based on a methodology developed by Lawrence Mines, who worked for the General Nizer Company in the USA during the Second World War. Because of the war, there were shortages of materials and certain finished products.

However, manufacturing was running at maximum capacity, and ideas were needed to expand production.

We support CEOs, CFOs, controllers and treasurers to optimise the structure of their finance functions to improve their contribution to the business. We structure our support to ensure that finance addresses the challenges of achieving appropriate standards of control, efficient back office opportunities and support to the business through insight and challenge.

We can also provide consultancy services to design and deliver development programs for business analysts at any level. We can help define the knowledge and key skills required for new or existing roles, assessing current or required competency levels and putting in place development programs.